3798

Новинський: «Опозиційний блок» не доручав Бойку домовлятися про співпрацю з «За життя»

Депутат Верховної Ради від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський стверджує, що співголові цієї партії Юрію Бойку не доручали домовлятися про співпрацю з партією «За життя», передає Українська правда.

«У нас, в партії «Опозиційний блок», нічого не сталося. Партія не уповноважила Бойко підписувати ніякі документи з Рабиновичем», — сказав він. За словами Новинського, партія жодних рішень про об’єднання ні з ким не приймала, а меморандум з Вадимом Рабиновичем Бойко підписував як приватна особа.

Щоб розібратися в ситуації партія проведе засідання політради 12 листопада і планує скликати з’їзд, на якому вирішить іти на вибори. «Ми вели переговори про висунення єдиного кандидата у президенти від опозиційних сил, але ніякого рішення прийнято не було. Ми вважаємо, що наш кандидат повинен скласти реальну конкуренцію владі, а не бути на підтанцьовці у Петра Порошенка. А Бойко і Льовочкін зараз, схоже, хочуть вступити в партію «За життя», — заявив Новинський.

  • 9 листопада в кулуарах Ради Бойко і лідер партії «За життя», нардеп Вадим Рабинович підписали меморандум про створення Опозиційної платформи — «За життя». Він передбачає, що партії об’єднають зусилля на президентських і парламентських виборах і висунуть єдиного кандидата в президенти.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *