3797

«Просимо виявляти особливу пильність та обережність». Посольство України в Польщі попередило про провокації радикалів 11 листопада

11 листопада, під час заходів з нагоди 100-річчя відновлення незалежності Польщі, радикали готують провокації у Варшаві під виглядом українських націоналістів, повідомило у Facebook посольство України в Польщі.

«11 листопада деякі польські радикальні середовища мають намір вчинити провокації, у тому числі під виглядом так званих українських націоналістів. Посольство просить громадян України — мешканців та гостей столиці Польщі — у цей день виявляти особливу пильність і обережність», — йдеться у повідомленні.

За інформацією посольства, провокацій слід очікувати в центрі Варшави та поблизу Національного стадіону. Посольство закликає поляків не піддаватися на провокації, спрямовані на розпалювання ненависті до українців.

Gepostet von Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej/Посольство України у Польщі am Freitag, 9. November 2018

  • Наприкінці жовтня Львівська облрада закликала демонтувати з польського військового меморіалу на Личаківському цвинтарі скульптури левів. Цей заклик обурив поляків, які пообіцяли негативні наслідки для двосторонніх стосунків у разі такого кроку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *