3797

Конфлікт у Держбюро розслідувань: Варченко очікує рішення Труби по 27 кандидатам на керівні посади 12 листопада

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба у понеділок, 12 листопада, прийме рішення стосовно 27 кандидатів на керівні посади в Бюро. Про це theБабелю повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко.

У пʼятницю, 9 листопада, у приймальню Труби прийшли 27 кандидатів і хотіли обговорити з ним ситуацію, з призначення, однак він їх не прийняв. Вони залишили директору звернення, в якому просять ознайомити їх з результатами спеціальної перевірки. Труба також поспілкувався з Варченко.

«Він сказав, що матеріали спецперевірки у нього, звернення розгляне. Рішення щодо 27 кандидатів обіцяє прийняти в понеділок», — розповіла Варченко. За її словами у ДБР є два варіанти дій: колегіально призначити цих людей на посади, або обґрунтовано їм відмовити. Заступниця директора також додала, що результати повторної перевірки кандидатів на поліграфі вже готові.

Труба також зазначив, що засуджує провокації проти цивільного чоловіка Варченко, Олександра, якого звинуватили о домаганнях і погрозах вбивством.

  • 9 листопада Варченко, яка виконувала обовʼязки керівника Бюро на час відпустки Труби, заявила, що 27 кандидатів на керівні посади повторно перевірили на поліграфі і тепер їх можна призначати на посади. Після цієї інформації Труба перервав відпустку.
  • Труба відмовлявся призначати цих кандидатів через те, що конкурсна комісія знищила перші результати поліграфа, а деякі кандидати мають сумнівну репутацію. Варченко назвала рішення Труби незаконним.
  • 2 листопада Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад у Бюро і попросив конкурсну комісію його призначити, але комісія вирішила, що закон не передбачає такої можливості.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *