3782

«Повна картина». Лещенко опублікував нове відео ДТП за його участю

Депутат Верховної Ради Сергій Лещенко (БПП) у себе на сторінці в Facebook опублікував відео аварії, в яку потрапив 9 листопада.

«Роблю цю публікацію, щоб зупинити потоки фейків і відео незрозумілого походження, які розганяють недобросовісні люди, які перебувають на службі правлячої верхівки. За їх логікою, скоро виявиться, що я сам влаштував ДТП, яке дивом не закінчилася серйозними наслідками», — написав Лещенко.

ПОЛНОЕ ВИДЕО ДТПЧтобы снять все спекуляции, я публикую видео аварии. На пятой секунде видно, что мой автомобиль стоит на обочине. До фуры еще метров 100. Видно, что в моем автомобиле включена аварийка. Видно, что я стоял у бордюра, правее от которого начинается тротуар. Делаю эту публикацию, чтобы остановить потоки фейков и видео непонятного происхождения, которые разгоняют недобросовестные люди, состоящие на службе у правящей верхушки. По их логике, скоро окажется, что я сам подстроил ДТП, которое чудом не закончилось серьезными последствиями.

Gepostet von Сергій Лещенко am Freitag, 9. November 2018

«Видно, що мій автомобіль стояв біля узбіччя, а не підрізав», — підкреслив народний депутат.

Друзья, хочу поблагодарить за слова поддержки, которые я получил за последние сутки. Это важнее многого в жизни. А…

Gepostet von Сергій Лещенко am Samstag, 10. November 2018

Раніше журналіст Андрій Дзиндзя опублікував інше відео зіткнення і заявив, що Лещенко підрізав вантажівку і порушив правила дорожнього руху.

«Нардеп Сергій Лещенко, грубо порушуючи ПДР, спровокував ДТП! Ось відео з реєстратора, де можна побачити, що Сергій раптово зупинився на смузі для руху!» – написав Дзиндзя.

Нардеп Сергій Лещенко грубо порушуючи ПДР, спричинив ДТП! Ось відео з реєстратора, де можна побачити, що Сергій раптово зупинився на полосі для руху! #Лещенкобреше

Gepostet von Андрій Дзиндзя am Freitag, 9. November 2018

  • Лещенко потрапив в аварію на виїзді з Києва 9 листопада. Він не постраждав, а його помічницю госпіталізували з підозрою на струс мозку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *