4129

«Вони знають усе». Туреччина передала записи вбивства Хашоггі пʼяти країнам

Влада Туреччини передали аудіозаписи вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі США, Франції, Німеччині, Британії та Саудівській Аравії, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми передали їх Саудівській Аравії, передали Вашингтону, німцям та французам, а також британцям. Вони знають усе, оскільки вони слухали записані діалоги і все, що є на записах», — заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

Він наполягає, що Саудівська Аравія знає, хто вбив журналіста, оскільки вбивці були серед людей, які прибули в Туреччину напередодні події. «Безсумнівно, вбивці журналіста — серед тих 15 або 18 чоловік, і немає необхідності шукати їх деінде», — підкреслив він.

У свою чергу, Саудівська Аравія, як стверджує портал Erem News, має намір запросити у Туреччини видати співробітників сил безпеки, які можуть бути пов’язані з підозрюваними у вбивстві Хашоггі.

  • Журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня після того, як зайшов до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Спочатку влада Саудівської Аравії заявляла, що злочин став результатом раптової бійки, але згодом визнала, що вбивство Хашоггі було навмисним.
  • За версією турецьких слідчих, Хашоггі задушили відразу після входу в будівлю генконсульства, а далі тіло розчленували і розчинили в кислоті.
  • 2 листопада Ердоган заявив, що вбити Хашоггі розпорядився високопоставлений представник влади Саудівської Аравії. У Саудівській Аравії у зв’язку з цією справою затримано 18 осіб.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *