3787

В Індонезії припинили шукати тіла жертв катастрофи Boeing. Впізнали чверть загиблих

У суботу, 10 листопада, влада Індонезії припинила пошуки жертв катастрофи аварії літака Boeing 737 авіакомпанії Lion Air, передає Reuters.

«Ми більше не знайшли жертв аварії зі вчорашнього дня, і тому я оголошую пошукову операцію завершеною», — сказав голова Агентства з ліквідації наслідків стихійних лих Мухаммад Сіаугі. За його словами, рятувальники зібрали 196 мішків з людськими останками, вдалося ідентифікувати 77 жертв.

https://t.co/8OHt06OOhV Kabasarnas: Operasi SAR Ditutup Secara Terpusat

— BASARNAS (@SAR_NASIONAL) November 10, 2018

Тривають пошуки другого чорного ящика літака, на якому мають бути записи розмов у кабіні пілотів.

  • 29 жовтня літак Boeing 737 Max 8 авіакомпанії Lion Air впав у море. На борту перебувало 189 осіб, серед яких троє дітей. Крім того, цим рейсом летіли 20 чиновників Міністерства фінансів Індонезії.
  • Літак Boeing 737 MAX, який розбився в Індонезії, був новим: його зібрали в 2018 році, а Lion Air експлуатували його лише два місяці.
  • Пізніше зʼясувалося, що Boeing 737 MAX авіакомпанії Lion Air літав з несправним датчиком повітряної швидкості. Компанію Boeing попросили перевірити свої літаки, а влада США попередила про неполадки в 246 нових літаках компанії.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *