10560

Голова Херсонської обласної ради, Владислав Мангер, може бути основним фігурантом справи замовлення Гандзюк!

Останні гучні події розслідування справи нападу та смерті Катерини Гандзюк можуть вивести на справжніх замовників цього жахливого нелюдського злочину. Спробуємо звузити коло можливих причетних до вбивства.
Фото Гандзюк
Владислав Мангер, Голова Херсонської обласної ради, – є ставлеником від “Батьківщини”. Фігура досить скритна, проте має неабиякий вплив на Херсонщині. Не дивлячись на те, що губернатор Херсонщини, Андрій Гордєєв, – людина Президента (колишній депутат БПП), формально господарем регіону є ніхто інший як вищезгаданий голова обласної ради Мангер. Подейкують, що сам Андрій Гордєєв знаходиться на гачку у Мангера через начебто наявність компрометуючого відео розваг Губернатора, котре було знято на розважальному комплексі заступника губернатора Євгена Рищука (Grand Prix). Таким чином, усіма в регіоні формально управляють Мангер та Рищук.

З чого ж все почалося? Повертаємося назад в часі, коли Херсонщину охопив скандал після навмисного підпалу 600 гектарів Цюрупинського лісу невідомими особами. Саме Цюрупинський регіон і є вотчиною заступника губернатора Херсонщини Євгена Рищука, який і лобіював призначення на посаді Голови Цюрупинської районної ради людини з свого близького оточення, скандальновідомої Кравченко-Скалозуб Олени. Через Кравченко-Скалозуб Мангер та Рищук кришують бізнес, пов’язаний з вирубкою лісу та вивезення піску в Цюрупинському районі Херсонської області. Саме з призначенням на посаду Кравченко-Скалозуб, голова облради Мангер через своїх людей і перетягнув на себе “тему” вирубки лісу. З приводу причетності голови облради до всього зазначеного, неодноразово висловлювалась Катерина Гандзюк, з притаманною їй агресивною критикою до обох сторін конфлікту, одним з яких також був Олександр Цегельник, керівник громадського об’єднання ветеранів АТО “Кордон”. Саме Цегельник, як сторона котру вибив з бізнесу вирубки лісу Мангер, через інші організації ветеранів АТО і привіз до Херсону Віталія Олешко “Сармата” (учасник АТО, відомий активіст з Бердянська).

Фото публікації Гандзюк у ФБ

Сармат, за дивним збігом обставин, був вбитий учасниками АТО саме в день нападу на Гандзюк. На цей факт одразу звернули увагу ЗМІ та зробили публікацію сайт “ОРД”. Однією з найбільш об’єктивних версій – є те, що вбивство “Сармата” і напад на активістку Гандзюк пов’язані між собою й за ними стоїть одна й та ж людина, ймовірно також причетна до бізнесу лісу й піску в Херсонській області.

Одне з відео розслідувань, проведеного Ольгою Шарій (журналістом) з YouTube, також підтверджує зазначені факти. Це не може ігноруватись слідством, адже, воїни АТО, котрі причетні до нападу на Гандзюк та атошники, котрі вбили “Сармата” під час воєнних дій в зоні АТО, несли службу в одному батальйоні.

Повернемося до осіб, саме через яких і почалась перепалка у соціальних мережах з приводу конфлікту Гандзюк/Мангер.
Вірним слугою Владислава Мангера – є депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький.

Фото мангера та Ставицького

Саме він, разом зі своїм вже тепер побратимом Володимиром Арнаутом, дивним чином втік до АТО одразу після того, як було підпалено 600 га Цюрупинського лісу. Є інформація, що рубкою лісу під покриттям Мангера та Рищука займались саме ці особи. І у справі підпалу лісу зібрано достатньо доказів їх причетності до цього. Саме через це Ставицький та Арнаут терміново подались до АТО, щоб уникнути відповідальності. Одразу ж після того, як Сармат приїхав до Херсону з мітингом на критику голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та губернатора Гордєєва, саме з приводу рубки лісу, у соціальних мережах починається жорстока перепалка з погрозами вбивством саме між Ставицьким/Арнаутом та “Сарматом”.

Фото скрінів діалогу сармат Арнаут

Фото скрінів діалогу сармат Арнаут (2)

Через організацію ветеранів АТО “Чорний туман”, з якими тісно співпрацював Ставицький (людина Мангера), й було здійснено організацію нападу на Катерину Гандзюк. Ще один можливий фігурант справи, помічник-консультант депутата обласної ради Ставицького М.П. – такий собі Левін Олексій (кримінальний авторитет “Москал”), кіллер з 90-х. Неодноразово брав участь у конфліктах на боці інтересів Мангера та Ставицького, пов’язаних з кришуванням вирубки лісу та залякуванням опонентів. Є інформація, що саме “Москал” разом з Опером Торбіним планували деталі нападу на Катерину. Його машина багато разів була помічена поблизу квартири Гандзюк. На даний момент Левін Олексій втік за межі України, через поширення інформації відносно його причетності до злочину. “Москал” особисто у мережі ФБ висловлювався агресивно відносно Гандзюк.

Фото Москала

Фото публікації Москала у ФБ

Саме члени громадського формування воїнів АТО “Чорний туман”, очолювані основним відомим на сьогоднішній день слідству Опером Торбіним, могли бути керовані колишнім кіллером “Москалом”.

Підтвердженням можливої причетності людей Мангера до нападу на Гандзюк можуть бути обшуки слідчими СБУ, котрі 10 листопада 2018 року проводились в квартирі депутата Херсонської обласної ради Миколи Ставицького, саме в рамках кримінального провадження, порушеного за фактом нападу на чиновницю Херсонської міської ради Катерину Гандзюк.

Як відомо, Катерина Гандзюк була фігурою досить впливовою на Херсонщині та, зокрема, в Херсонській міській раді. З подальшим злетом її в політичній кар’єрі, вплив Мангера, навіть через губернатора Херсонщини Гордєєва на місто Херсон і його бюджет, був би мізерним. А амбіції Мангера/Рищука керувати регіоном в цілому, зводились нанівець через такого опонента, як Гандзюк. Що в свою чергу могло слугувати причиною нападу на активістку, приховавши сліди своєї участі через підставлених бандитів зі створеної організації колишніх воїнів АТО. Саме з перших показань єдиного спійманого організатора нападу на Гандзюк – Опера Торбіна, стало відомо, що її замовники охарактеризували як сепаратистку, яка тягне інтереси країни-агресора Росії.

Нагадаємо, що Катерина Гандзюк, чиновниця Херсонської міської ради, померла у київській лікарні через три місяці після нападу з застосуванням сірчаної кислоти. Нападник вилив на неї близько літри речовини. Усі п’ятеро затриманих, за підозрою в нападі на Гандзюк, були колишніми воїнами АТО.

Перший заступник голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції заявив, що основний замовник поки не встановлений. Генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що в випливі інформації та затягуванні розслідування частково винні самі журналісти та активісти, які використовують ситуацію для дискредитації чинної влади та правоохоронної системи. Також, Юрій Луценко заявив про наявність інформації щодо причетності вже 12 осіб до нападу на Гандзюк.

Олег Яценко для Ua-Story.com.ua
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *