3817

Комік Кевін Харт відмовився вести «Оскар-2019» через старі пости у Twitter про геїв

Американський актор і комік Кевін Харт відмовився проводити церемонію премії «Оскар» в 2019 році через звинувачення в гомофобії. Про це артист повідомив на своїй сторінці у Twitter.

«Я вирішив відмовитися від участі в «Оскарі» у цьому році, тому що не хочу заважати в ніч, коли всі вітають дивовижних і талановитих артистів і творців. Щиро вибачаюся перед усією ЛГБТ-спільнотою за мої бездушні слова у минулому», — написав комік.

I have made the choice to step down from hosting this year's Oscar's….this is because I do not want to be a distraction on a night that should be celebrated by so many amazing talented artists. I sincerely apologize to the LGBTQ community for my insensitive words from my past.

— Kevin Hart (@KevinHart4real) December 7, 2018

Ім’я ведучого Американська кіноакадемія назвала 5 грудня.

View this post on Instagram

A post shared by The Academy (@theacademy) on Dec 4, 2018 at 5:18pm PST

Після цього ЛГБТ-активісти оприлюднили пости коміка за 2009—2011 роки та звинуватили його у гомофобії. Також активісти згадали, як сім років тому Харт розповідав, що боїться, що його син виросте геєм.

Сам комік заявив, що це було дуже давно, а люди змінюються і розвиваються з роками. Він також сподівається працювати з Американською академією в майбутньому.

«Мені шкода, що я зробив людям боляче. Я розвиваюся і хочу продовжувати це. Моя мета — об’єднувати людей, а не віддаляти нас один від одного», — додав він.

I'm sorry that I hurt people.. I am evolving and want to continue to do so. My goal is to bring people together not tear us apart. Much love & appreciation to the Academy. I hope we can meet again.

— Kevin Hart (@KevinHart4real) December 7, 2018

Вручення премії «Оскар» відбудеться у Лос-Анджелесі 24 лютого 2019 року. Ім’я нового ведучого поки невідоме.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *