4441

«Це буде щось більше, ніж просто відкриття»: Маск переніс демонстрацію тунелю під Лос-Анджелесом на 18 грудня

У США компанія The Boring Company перенесла на 18 грудня офіційне відкриття і демонстрацію тунелю під Лос-Анджелесом. Про це написав на своїй сторінці в Twitter її власник Ілон Маск.

«The Boring Company презентує продукт 18 грудня. Це буде більше, ніж просто відкриття тунелю. Також будуть показані автономні транспортні засоби та підйомні засоби для автомобілів»

Boring Company product launch on Dec 18. More than a tunnel opening. Will include modded but fully road legal autonomous transport cars & ground to tunnel car elevators.

— Elon Musk (@elonmusk) December 7, 2018

Раніше Маск зазначав, що тунель їм задумувався як альтернатива громадському транспорту, і обіцяв, що його відкриють 10 грудня. Тепер він пояснив, що плани змінено. Компанія представить також автономні транспортні засоби та ліфти, за допомогою яких тунель буде пов’язаний з поверхнею. Ніяких подробиць щодо новинок Маск ще не надав. Крім цього, невідомо, чи будуть ці системи просто показані публіці, або ж відразу будуть запущені в експлуатацію.

За планом тунель має протяжність 3,2 км. Він починається під парковкою компанії SpaceX, і йде до 120-ї вулиці, де знаходиться штаб-квартира The Boring Company.

  • Американський інженер і телеведучий-популяризатор науки Білл Най висміяв ідеї Ілона Маска про колонізацію Марса. Він назвав тераформування Червоної Планети науковою фантастикою.
  • Запуск місії SpaceX на Марс запланований на 2022 рік. Для цього буде використовуватися надважка багаторазова ракета-носій BFR, робота над якою ще не закінчена. Перша команда будівельників, за планами Ілона Маска, добереться до Червоної планети через два роки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *