4441

Порошенко заявив, що Путін слабкіший, ніж хоче здаватися

Росія прагне повернутися до тієї епохи, коли майно та земля вилучалися силою, тому демократичні країни повинні зробити вибір: виступати за те, що є правильним, або продовжувати умиротворення Володимира Путіна. Про це президент Петро Порошенко заявив у своїй статті для The New York Times, передає прес-служба Адміністрації глави держави.

«Незважаючи на кремлівську пропаганду, Путін слабкіший, ніж він хоче здаватися Заходу. Захід може – за рахунок підвищення вартості агресії – змусити його послухатись. Скільки ще треба ворожості, щоб Захід використав тверду валюту, якою торгує Кремль – силу?» – зазначає Порошенко.

Президент підкреслює, що Росія використала хімічну зброю в Британії, здійснювала кібератаки на Заході; обстрілювала мирних жителів в Сирії та розв’язала війну на східній Україні.

«Чи вже не час діяти?» – запитує він.

Глава держави нагадав, що Президент США Дональд Трамп «продемонстрував справжнє лідерство, скасувавши свою зустріч з паном Путіним на «Великій двадцятці» в Аргентині через захоплення Росією кораблів та матросів».

«Ми отримали відчутну підтримку Білого дому та Конгресу, включаючи оборонне озброєння, сильніші санкції та надійніші американські постачання енергоресурсів. Разом партнери з обох боків Атлантики можуть надалі підвищувати ціну для Росії за погрози нашій колективній безпеці», – наголосив Петро Порошенко.

  • Керівники спецслужб Великої Британії попереджають про чергову хвилю атак російських шпигунів, які отримали нові потенційно смертоносні місії по всій країні. Про це написав таблоїд Daily Mirror, посилаючись на інформацію в секретній записці, яка опинилася в розпорядженні видання.
  • Раніше Путін пояснив, чому відмовився говорити з президентом Порошенком телефоном.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *