4754

«Захистити інститут сімʼї». Івано-Франківська облрада закликала Порошенка, Раду та Кабмін заборонити пропаганду ЛГБТ

Івано-Франківська облрада звернулася до президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Ради національної безпеки і оборони із закликом захистити «інституцію сім’ї» в Україні. Про це theБабелю повідомили в прес-службі облради.

«Облрада підтримала звернення», – повідомили в прес-службі. Там не уточнили текст і кількість депутатів, які підтримали звернення.

Разом з тим, регіональне видання «Курс» зазначає, що за це звернення проголосували 56 депутатів. Сам текст звернення містить вимоги вилучення словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів.

Також депутати вимагають не допустити ухвалення Закону «Про цивільне партнерство»; виключити з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання гендерних стереотипів»; припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції).

Крім того, депутати облради вимагають заборонити проведення маршів рівності, прайдів, гей-парадів, фестивалів квір-культури та ухвалити закон «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

Окрім цього, представники Івано-франківської облради вимагають створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї.

  • 18 листопада праві організації зірвали «Трансмарш». Правоохоронці припинили акцію, щоб захистити її учасників від атак. Спочатку праві організації зайняли локацію, звідки мав стартувати «Трансмарш», а потім невідомі жбурнули у мітингувальників димові шашки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *