4438

Новою головою партії Меркель стала генеральний секретар ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауер

У німецькому Гамбурзі на з’їзді «Християнсько-демократичного союзу Німеччини» обрали нову голову партії. Нею стала Аннегрет Крамп-Карренбауер. Меркель на посаду голови не балотувалася. Про це пише DW.

Основними суперниками в боротьбі за посаду голови ХДС були: генеральний секретар партії Аннегрет Крамп-Карренбауер (Annegret Kramp-Karrenbauer), яка і отримала посаду; міністр охорони здоров’я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn), а також екс-голова фракції ХДС/ХСС у Бундестазі Фрідріх Мерц (Friedrich Merz).

Аннегрет Крамп-Карренбауер вступила у ХДС в 1981 році, з того часу вона обіймала там різні пости. У лютому 2018 Меркель висунула її на посаду генерального секретаря партії. Це стало для німецьких медіа підставою вважати її «спадкоємицею» Меркель на посаді голови партії.

  • Журнал Forbes склав список найвпливовіших жінок світу у році, що минає. Його увосьме поспіль очолила канцлер Німеччини Ангела Меркель.
  • Наприкінці жовтня стало відомо, що Меркель вирішила залишити посаду голови партії «Християнсько-демократичний союз Німеччини».
  • Попри відставку, Меркель заявила керівництву своєї партії, що планує залишатися на посаді глави уряду до 2021 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *