3812

Денісова: нікому з полонених моряків пальці не ампутували

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook спростувала інформацію про ампутацію пальців одному з поранених моряків, яких росіяни захопили у Керченській протоці 25 листопада.

В ніч на пʼятницю український консул Альберт Черняков відвідав трьох поранених моряків у ізоляторі «Матросская тишина». З його слів, стан здоров’я моряків задовільний. «Хлопці мають осколкові поранення, ні в кого ампутацій немає – кістки та суглоби цілі», — написала Денісова.

Окірм цього, Черняков відвідав у пʼятницю чотирьох моряків у ізоляторі «Лефортово»: Дениса Гриценка, Романа Мокряка, Юрія Без’язичного та Богдана Головаша. «Наші хлопці ніяких скарг не висловлювали та тримаються мужньо», — написала вона.

Щойно розмовляла з українським консулом у Москві Альбертом Черняковим.Він розповів, що сьогодні відвідав чотирьох…

Gepostet von Людмила Денісова am Freitag, 7. Dezember 2018

За словами консула, моряки одягнені у волонтерський одяг, вони отримали посилки. «У них в камерах є телевізори, проте вони їх не дивляться, а читають книжки. Сьогодні всім переказали фінансову допомогу у розмірі $74 на особу. Також вже є домовленість щодо можливості телефонної розмови військовополонених з рідними», — написала омбудсмен.

  • 27 і 28 листопада в анексованому Криму російський суд заарештував усіх українських моряків, яких РФ затримала в Керченській протоці. Після цього військових вивезли в СІЗО «Лефортово» в Москві.
  • Пізніше стало відомо, що троє українських моряків дістали осколкові поранення, двом із них накладений гіпс.
  • Консул України відвідав сімох полонених моряків з кораблів, решту побачить 10-12 грудня.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *