4430

«Відправив поштою адресату назад». Митрополит Онуфрій відреагував на лист від Патріарха Варфоломія

Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій повернув лист Патріарха Варфоломія назад у Стамбул. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Предстоятель УПЦ, ознайомившись зі змістом цього листа, поклав його до конверта та відправив поштою адресату назад, тобто у Стамбул», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що цілий ряд єпископів вчинили так само, «відправивши свої запрошення у Стамбул на Фанар».

  • Вселенський патріарх Варфоломій у жовтні написав листа, в якому закликав главу УПЦ МП Онуфрія взяти участь в Обʼєднавчому соборі. 7 грудня текст листа опублікував митрополит УПЦ МП Олександр (Драбинко) на своїй сторінці у Facebook.
  • 15 жовтня Російська православна церква повністю розірвала євхаристійні відносини з Константинопольським патріархатом через рішення Варфоломія надати автокефалію Українській церкві.
  • 13 листопада Собор єпископів УПЦ МП відмовився зустрічатися з президентом Петром Порошенком в «Українському домі» і висунув вимогу, щоб він прийшов «на церковну територію».
  • Також УПЦ МП відмовилася брати участь у створенні автокефальної Української православної церкви і вирішила розірвати євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *