4744

Влада Британії виділить понад $600 тисяч на ребрендінг Солсбері після отруєння Скрипалів

Влада британського Солсбері виділила £500 тис. [$636,5 тис. ] на ребрендінг міста після скандалу з отруєнням «Новачком» Сергія і Юлії Скрипалів, а також Чарлі Роулі і його подруги Дон Стерджес, яка померла в липні 2018 року. Про це пише Sky News.

Рекламна кампанія буде спрямована на зміну іміджу Солсбері, щоб зупинити згасання турпотоку. За даними Вілтширської Ради, кількість туристів, що відвідують місто, знизилася на 12%.

Рада графства Вілтшир сподівається, що серія заходів як-от продовольчі ярмарки, літературний фестиваль, різдвяний каток — допоможе відновити репутацію міста, і туристи повернуться.

При підготовці рекламної кампанії були проведені громадські обговорення, в яких взяли участь понад 1000 жителів Солсбері.

Гроші на проведення ребрендінгу виділить урядовий фонд. Заходи заплановані на лютий-березень 2019 року.

  • У вересні TripAdvisor тимчасово закрив коментарі до собору в Солсбері, який нібито відвідували співробітники російських спецслужб, підозрювані в отруєнні Скрипалів. Ресурс пояснив це надмірною активністю, що з’явилася на сайті після того, як стало відомо, що Олександр Петров і Руслан Боширов відвідували це місце.
  • ВВС опублікувала витяги з книги свого журналіста Марка Урбана «Документи Скрипаля» (The Skripal Files). В них розповідається про контакти екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля з представниками СБУ, вартість секретів і життя в Солсбері.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *