3425

ФСБ Росії попросила суд продовжити арешт українських моряків

ФСБ Росії подала клопотання до Лефортівського суду Москви з проханням продовжити на три місяці арешт українських моряків, яких росіяни захопили 25 листопада в Керченській протоці, повідомляє Інтерфакс.

Термін арешту українських моряків спливає 24 січня. У прес-службі суду агентству повідомили, що суд розгляне це клопотання 15 січня. У суді також додали, що слідство просить продовжити термін арешту моряків «на три місяці, а всього до п’яти місяців, тобто до 26 квітня».

  • 25 листопада російський прикордонний корабель протаранив український рейдовий буксир, коли той разом з іще двома броньованими катерами переходив з порту «Одеса» до порту «Маріуполь». Під час виходу суден із Керченської протоки російські прикордонники відкрили по них вогонь і захопили. Також вони затримали 24 моряки.
  • 27 і 28 листопада в анексованому Криму російський суд заарештував усіх 24 українських моряків, яких РФ затримала в Керченській протоці. Після цього військових вивезли до СІЗО в Москві.
  • Пізніше «Верховний суд» Криму відхилив апеляцію на арешт українських моряків, уточнивши термін їхнього арешту до 24 січня.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *