3719

Apple у 2019 році випустить три нові моделі iPhone

Apple Inc планує випустити три нові моделі iPhone в 2019 році, у тому числі одну з РК-екраном — на заміну моделі XR, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела в компанії.

Виробник iPhone також має намір представити нові функції камери смартфонів. Крім того, компанія вирішила зосередитися на рідкокристалічних (РК) дисплеях на тлі того, що й так не надто активні продажі iPhone XR ще скоротилися порівняно з останніми прогнозомами компанії.

Apple планує продовжити випуск РК-моделі, оскільки пристрій уже кілька місяців перебуває у виробництві. Тим не менш, до 2020 року компанія повністю перейде на органічні світлодіоди (т. зв. OLED-дисплеї) для iPhone, таким чином повністю відмовившись від моделі LCD.

  • Компанія Apple Inc скоротила свій квартальний прогноз продажів, коли генеральний директор Тім Кук звинуватив у зниженні продажів iPhone Китай, чия економіка була ослаблена невизначеністю навколо торгових відносин зі США.
  • Samsung Electronics слідом за Apple Inc різко скоротила свої прогнози щодо прибутку в четвертому кварталі, оскільки попит на чіпи пам’яті та смартфони падає.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *