3719

Пільговий період для розмитнення авто з «єврономерами» подовжувати не будуть

Пільговий період розмитнення авто з «єврономерами» закінчиться 22 лютого, і його подовження не планується. Про це розповів голова Волинської митниці Віктор Кривіцький, посилаючись на результати зустрічі з головою комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Наталією Южаніною.

Нагадаємо, базові ставки акцизного податку будуть такими: для автомобілів з бензиновим двигуном до 3 тис. куб. см — €50, понад 3 тис. куб. см — €100. Для автомобілів на дизелі з об’ємом двигуна до 3,5 тис. куб. см — €75, а понад — €100.

При цьому до 22 лютого діють пільги — базові ставки знижені наполовину.

Кривіцький додав, що вже з травня цього року до порушників митних режимів «транзит» та «тимчасове ввезення» (за яким ввозяться в Україну авто з іноземною реєстрацією) правоохоронці почнуть застосовувати «жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу».

Зважаючи на суспільну важливість процесу митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, постійно відслідковую…

Gepostet von Віктор Кривіцький am Donnerstag, 10. Januar 2019

  • В середині грудня Кабінет міністрів оприлюднив Тимчасовий порядок митного оформлення автомобілів з «єврономерами».
  • 25 листопада в Україні набули чинності закони про розмитнення автомобілів з «єврономерами». Через це власники авто з іноземною реєстрацією почали блокувати пункти пропуску на кордоні України та Польщі й підпалили шини.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *