5394

The Washington Post: Трамп намагався приховати записи про свої зустрічі з Путіним

Президент США Дональд Трамп намагався вилучити записи своїх розмов з російським президентом Володимиром Путіним. Про це пише The Washington Post, посилаючись на американських посадових осіб.

Видання стверджує, що президент США давав розпорядження вилучити записи своїх розмов з Путіним у своїх перекладачів, а також вимагав, щоб вони не поширювалися про те, що вони чули, перебуваючи на переговорах, кому-небудь в адміністрації

Такі запобіжні заходи, як стверджує The Washington Post, не відповідають стандартам, яких повинні дотримуватися президенти США.

  • За два роки президентства, Трамп встиг зустрітися з Путіним п’ять разів.
  • Після зустрічі президентів у Гамбурзі в 2017 році кілька представників адміністрації хотіли дізнатися у перекладачів деталі переговорів, про які не було сказано в офіційних заявах. Тоді й стало відомо про заходи безпеки, які ввів Трамп.
  • Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс назвала статтю «не заслуговує уваги». Сам Трамп зазначив, що «нічого не приховує».
  • The New York Times випустила матеріал про те, що ФБР у 2017 році відкривало розслідування щодо можливих зв’язків Трампа з Росією.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *