7291

У Німеччині розширили список аеропортів, де пройдуть страйки. Пасажирам рекомендують готуватися до перебоїв

У Німеччині страйки працівників безпеки в аеропортах відбудуться 15 січня не лише у Франкфурті-на-Майні, а ще в п’яти аеропортах. Про це пише DW.

Профспілка Verdi, яка вимагає підвищити зарплати працівникам аеропортів Німеччини, розширила список міст, в яких пройдуть страйки. До списку увійшли аеропорти Франкфурта-на-Майні, Ганновера, Бремена, Лейпцига/Галле, Дрездена і Ерфурта. Пасажирам порекомендували готуватися до перебоїв у роботі аеропортів.

Страйки в Ганновері й Бремені триватимуть добу, у Лейпцигу — з 4.00 до 18.00, у Дрездені — з 3.00 до 21.00, в Ерфурті — з 6.00 до 22.00, у Франкфурті-на-Майні — з 2.00 до 20.00.

  • Основна вимога профспілок — підняти зарплату працівникам безпеки до 20 євро на годину. Роботодавці вважають такі вимоги надмірними.
  • Генконсульство України порекомендувало пасажирам, у маршруті яких є аеропорт у Франкфурті-на-Майні, перебронювати свої квитки на інші дати.
  • 10 січня страйки відбулися у трьох найбільших аеропортах Німеччини — в Дюссельдорфі, Кельн-Бонні і Штутгарті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *