3700

Служба безпеки викликала на допит кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Запитуватимуть про окупацію Донбасу та анексію Криму

Кандидата в президенти на виборах у березні 2019 року, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка викликали на допит у Службу безпеки України. Про це повідомляє прес-центр СБУ, а також сам політик на своєму сайті.

Слідчі допитають політика як свідка 15 січня об 11 годині.

«Виклик пов’язаний з оприлюдненням ним в одному з телевізійних ефірів інформації щодо обставин російської окупації Донбасу та анексії Криму», – зазначили в СБУ і підкреслили, що спецслужба «діє виключно в межах чинного законодавства».

Сам Гриценко додав, що піде на допит. Він згадав, як під час Майдану, коли мав депутатський мандат, ходив на допит у Головне слідче управління Генпрокуратури.

«Я ходив, не знаючи, повернусь чи ні. Я ніколи не ховався і зараз ховатись не буду. Після того, як пройде допит в тих межах, які визначені законом, я вам все повідомлю», – додав Анатолій Гриценко.

  • 12 січня лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у президенти. За його словами, необхідні для участі у виборах 2,5 млн гривень за нього внесла партія, з низ 100 тис. гривень – його власні кошти. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *