3690

«Поводяться як тітушки». Супрун заявила про штурм медуніверситету ім. Богомольця прихильниками Амосової

Будівлю Національного медичного університету імені Богомольця штурмують прихильники колишнього ректора Катерини Амосової, пише у Twitter виконувач обовʼязків міністр охорони здоровʼя Уляна Супрун.

«Прямо зараз Катерина Амосова разом зі своїми прихильниками, що поводяться, як типові тітушки, здійснюють штурм НМУ ім. Богомольця», — пише Супрун.

Прямо зараз Катерина Амосова разом зі своїми прихильниками, що поводяться, як типові тітушки, здійснюють штурм НМУ ім. Богомольця. pic.twitter.com/sUHsgdi2Nv

— Уляна Супрун (@usuprun) January 14, 2019

Саме зараз відбувається штурм адміністративної будівлі НМУ ім. О.О. Богомольця. Це спроба екс-ректорки Катерини Амосової та її прихильників потрапити до університету. Така спроба вторгнення є протизаконною. Катерина Амосова була ознайомлена з наказом про своє звільнення керівництвом університету 10 січня 2019 року і наразі не має жодних повноважень. Додатково відомча служба разом з Катериною Амосовою відповідно до законодавства України мали звернутись до МОЗ України, а не адміністрації університету, як до органу, який видавав акт про поновлення та звільнення. Нагадаємо, що державні виконавчі служби зобов’язані повідомляти МОЗ України як засновника та власника державного університету про здійснення будь-яких виконавчих проваджень у державному університеті, зокрема, про плани захоплення та блокування університету державними виконавцями. Наразі таких повідомлень до МОЗ України не надходило. Слідкуйте за новинами.

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Montag, 14. Januar 2019

У міністерстві охорони здоровʼя пояснили це спробою Амосової повернутися в університет. «Така спроба вторгнення є протизаконною. Катерина Амосова була ознайомлена з наказом про своє звільнення керівництвом університету 10 січня 2019 року і наразі не має жодних повноважень», — йдеться у повідомлення МОЗ.

В міністерстві додали, що Амосова відповідно до законодавства мала звернутись до міністерства, як до органу, який видавав акт про поновлення та звільнення, а не до адміністрації університету.

  • Амосову відсторонили 20 лютого на час службової перевірки. Вона назвала це рішення незаконним і звернулася до суду. 1 березня Окружний адміністративний суд Києва відновив її на посаді ректора до початку розгляду її позову проти МОЗ по суті.
  • 6 березня іншим наказом Міністерство охорони здоров’я знову відсторонило Амосову. 30 березня комісія міністерства визнала роботу Амосової в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати з нею контракт. 16 квітня Катерину Амосову звільнили.
  • У вересні Печерський районний суд Києва відновив на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерину Амосову. 
  • Окружний адміністративний суд Києва призупинив наказ про звільнення ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *