3388

Будівлю кінотеатр «Київ» хочуть здати в оренду мінімум за 700 тис. гривень. Конкурс проведуть до кінця зими

Столична влада проведе новий конкурс з передачі кінотеатру «Київ» в оренду, заявив на брифінгу заступник голови Київміськадміністрацї Володимир Слончак.

Стартова ціна оренди становитиме 700 тис. гривень на місяць, а сам конкурс проведуть у найближчі півтора місяці. Конкурс виграє той, хто запропонує найвищу ціну. Крім того, Слончак підкреслив, що цільове призначення будівлі — кінотеатр — збережеться.

Заступник голови КМДА розповів, що угоду з нинішнім орендарем — ТОВ Культурний центр «Кінотеатр Київ» — автоматично поновили у 2009 році. Товариство сплачувало за комплекс 47 тис. гривень на місяць, при цьому здавало два приміщення у суборенду, за яку отримувало 208 тис. гривень. 

Крім того, Слончак заперечив можливість приватизації будівлі кінотеатру. «Кінотеатр розглядається виключно на умовах оренди, є пам’яткою архітектури місцевого значення. Приватизувати його неможливо. Для приватизації необхідно кілька рішень Київської міської ради. В на сьогоднішній день обов’язково місто розглядає виключно оренду цього кінотеатру. Ніякого відчуження його не буде», – заявив Слончак.

  • Наприкінці минулого року КМДА заявила, що «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі.
  • Перед цим голова Держкіно Пилип Іллєнко заявив, що подальша доля «Києва» під питанням, бо на початку 2019 року в кінотеатру закінчується термін оренди приміщення в центрі столиці.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *