3689

У «дочці» російського ВТБ Банку під час тимчасової адміністрації списали нерухомості на 105 мільйонів гривень

В українській дочці російського ВТБ Банку під час роботи тимчасової адміністрації (з 28 листопада 2018 року по 19 грудня 2018 року) з балансу банку було списано 46 одиниць нерухомості на суму в 105 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

У прес-службі зазначили, що зникнення нерухомості виявили під час ліквідації банку. 46 одиниць нерухомості, що перебували на балансі банку з 2015 року, були перереєстровані держреєстратором на фізичну особу. Рішення виніс Індустріальний районний суд Дніпра 15 січня 2016 року.

«У ФГВФО є всі підстави вважати ці дії шахрайськими, про що свідчать такі факти: в 2014 році на баланс банку було взято 311 квартир та об’єктів комерційної нерухомості на підставі договорів іпотеки. За наступні три роки з них були продані всі, крім 46, які залишалися на балансі на момент входження у банк ФГВФО», — йдеться в повідомленні.

Саме цю нерухомість суд постановив перереєструвати.

Фонд вже звернувся у правоохоронні органи, а також готує апеляцію на рішення суду, яке вважає незаконним.

  • 19 грудня Національний банк України ухвалив рішення про ліквідацію української дочки російського ВТБ Банку. Правління Національного банку України віднесло ВТБ Банк до категорії банкрутів. У НБУ повідомили, що всі вкладники отримають свої кошти у повному обсязі (942,7 млн грн).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *