3688

Камінь нескінченності опинився у Меггі. Танос знищив майже всіх Сімпсонів в заставці нового епізоду мультсеріалу

У 12 епізоді 30 сезону мультсеріалу «Сімпсонів» в початковій заставці з’явився головний лиходій з фільмів та коміксів всесвіту Marvel — Танос. Завдяки Меггі він знищив майже всю сімейку, отримавши заповітний Камень Нескінченності.

На заставці, сидячому на дивані Таносу, Меггі простягає свою соску, яку лиходій вставляє замість магічного каменя у артефакт Рукавичка Нескінченності [потужна зброя яка здатна знищити всесвіт] і перетворює в прах все сімейство.

Живою залишається лише молодша дочка Гомера і Мардж, яка з посмішкою займає місце на дивані перед телевізором біля суперзлодія.

  • «Сімпсони» завжди славилися своїми передбаченнями: президентство Трампа, поява різних гаджетів на зразок смарт-годинників Apple Watch та гри Guitar Herо, економічна криза в Греції, імена Нобелівських лауреатів і багато іншого. theБабель зібрав передбачення з мультсеріалу, які поки що не збулися, але цілком можуть стати реальністю.
  • Автори мультсеріалу «Сімпсони» вирішили прибрати з сценарію персонажа Апу Нахасапімапетілона. Глядачі скаржилися, що Апу — неточне і образливе зображення індійських американців.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *