3687

МАУ змінила правила перевезення ручної поклажі. З 15 січня ноутбуки та пакети з Duty Free повинні бути упаковані, інакше доведеться платити

З завтрашнього дня [15 січня] у авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» вступають в силу нові правила перевезення ручної поклажі. Компанія скорочує кількість дозволених для перевезення предметів. За додаткове місце для ручної поклажі вагою до 5 кг доведеться платити 15 євро.

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Нові правила перевезення будуть діяти для пасажирів, які купили квитки після 1 листопада 2018 року. Для тих, хто купував квитки раніше, залишаться старі норми.

Відтепер пасажири, у яких у вартість квитка не входить перевезення багажу, можуть брати на борт літака одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше 55х40х20 см, а також один предмет верхнього одягу та парасольку.

Пасажири, у яких у квиток входить перевезення зареєстрованого багажу, можуть брати на борт одне місце ручної поклажі до 7 кг [55х40х20 см] і ще одне місце до 5 кг [40х30х10 см], а також парасольку і верхній одяг.

Пасажири бізнес-класу середньомагістральних рейсів можуть мати два місця ручної поклажі: місце вагою до 12 кг і розмірами не більше 55х40х20 см та місце вагою до 5 кг [40х30х10 см], плюс верхній одяг та парасольку.

Для бізнес-класу далекомагістральних рейсів дозволено три місця ручної поклажі: два місця по 15 кг [55х40х20 см] плюс одне місце до 5 кг [40x30x10 см], а також верхній одяг і парасолька.

Всі додаткові особисті речі, наприклад, фотоапарат, ноутбук, журнали, пакети, повинні бути упаковані в місце ручної поклажі. Інакше вони будуть вважатися окремим багажником, який потрібно сплатити на місці.

Раніше на рейсах МАУ можна було безкоштовно перевозити ручні предмети вагою до 5 кг (пакети з Duty Free, ноутбуки і так далі).

  • З 1 лютого 2019 року в Україну зайде нова лоукост-авіакомпанія — австрійська Laudamotion, яка є дочірньою авіакомпанією Ryanair. Авіакомпанія Laudamotion запустить рейси з Відня у Штутгарт, Марракеш, на грецькі острови Кос, Корфу, Закінтос, Родос, Міконос, Крит, а також до Києва — через аеропорт «Бориспіль».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *