4794

Суд відклав оголошення вироку колишньому голові штабу Трампа Полу Манафорту

Федеральний суддя в Вірджинії переніс оголошення вироку колишньому голові передвиборної кампанії президента США Дональда Трампа Полу Манафорту через звинувачення у брехні федеральним слідчим. Про це пише Reuters.

Суддя заявив, що хоче відкласти винесення вироку до тих пір, поки інший суддя не прийме рішення про те, чи не збрехав Манафорт свідомо слідчих, порушивши цим угоду про визнання провини зі спецпрокурором Робертом Мюллером. Суддя зазначив, що це «може мати певний ефект на рішення про винесення вироку в цьому випадку».

  • Команда Мюллера з травня 2017 розслідує втручання Росії у президентські вибори США 2016 і зв’язки між Кремлем і передвиборним штабом Дональда Трампа.
  • У цій справі висунули звинувачення колишньому голові передвиборного штабу Трампа Полу Манафорту. Присяжні визнали його винним за 8 з 18 пунктів звинувачення. Прокурори кажуть, що Манафорт порушив свою угоду про визнання вини,  неодноразово даючи неправдиві свідчення після того, як почав співпрацювати з ними у вересні 2018 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *