5605

Горецький Олег Васильович успішно захистив інтереси Держави

Юридична фірма «Горецький і Партнери» під керівництвом адвоката Горецького Олега Васильовича успішно захистила інтереси Держави представляючи в Суді Дочірнє підприємство однієї з найбільш потужних компаній, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України НАК «Надра України».

Адвокати Юридичної фірми «Горецький і Партнери» (керівник Горецький Олег Васильович) захистили інтереси Дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» в Київському апеляційному господарському суді. Предметом спору було визнання дійсним договір купівлі-продажу та визнання права власності на нерухоме майно, в якому Підприємство не було учасником судового процесу в Суді першої інстанції.

Якісно підготовлена правова позиція і ефективне судове представництво стало основою для ухвалення колегією апеляційної інстанції рішення де Суд дійшов висновку про обґрунтованість доводів Підприємства, поновивши ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» десятирічний строк на апеляційне оскарження рішення, скасувавши рішення Суду першої інстанції та відмовивши в позові, розказав журналістам Горецький Олег Васильович.

Горецький Олег Васильович

Горецький Олег Васильович


Результатом ухваленого рішення стало наявність правових підстав для повернення ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» земельної ділянки, що перебувала на праві постійного користування Підприємства, та право на яку було втрачено через ряд незаконних дій з нерухомим майном Підприємства.

Над таким проектом працювала команда ЮФ «Горецький і Партнери» у складі керуючого партнера, адвоката Олега Горецького та адвоката Святослава Святюка.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *