4112

Українські прикордонники: Капітан російського судна «Норд» Горбенко не перетинав кордон з Росією

Капітан затриманого сейнера «Норд» Володимир Горбенко офіційно не перетинав українсько-російський державний кордон і адміністративний кордон з анексованим Росією Кримом. Про це заявив спікер Державної прикордонної служби Олег Слободян, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми бачили цю інформацію [про виявлення Горбенко на території Криму] і зараз її всебічно вивчаємо, але те, що можна вже зараз стверджувати офіційно: ні на контрольованій ділянці адмінкордону з Росією, ні на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом цей громадянин не перетинав кордон», – сказав Слободян.

  • Затриманий у березні 2018 року Володимир Горбенко зник 26 січня і перестав виходити на зв’язок, повідомив його адвокат Максим Могильницький. Поліція оголосила в розшук російського капітана. Інформація про розшук Горбенка з’явилася на сайті Міністерства внутрішніх справ 4 лютого.
  • За даними МВС, капітан пропав в місті Мелітополь Запорізької області. Його пошуки веде мелітопольський відділ поліції.
  • Проте вранці 11 лютого російські ЗМІ повідомили, що Володимир Горбенко повернувся в Крим. Він дав інтерв’ю «Комсомольській правді» і заявив, що знаходиться на території Кримського півострова.
  • «У мене не було ніяких обмежень на повернення додому. Кордон перетнув законно за паспортом РФ», – стверджує Горбенко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *