4098

Адвокат: У полоненого українського моряка Ейдера гепатит не підтвердився. Лікарі переплутали результати

У захопленого в Керченській протоці моряка Андрія Ейдера, якого утримують у російському СІЗО «Лефортово», не виявили віруси гепатитів В і С, як повідомляли раніше.

Про це написала адвокат моряка Олександра Маркова.

Сегодня в ФКУ СИЗО-2 ФСИН России (Лефортово) удалось встретиться с подзащитным – украинским военнопленным – Эйдером…

Gepostet von Alexandra Markova am Dienstag, 12. Februar 2019

Вона повідомила, що змогла поспілкуватися з Ейдером у СІЗО 20 хвилин, де отримала результат повторних аналізів моряка.

«Звичайно, не доводиться говорити про якість наданого раніше епікризу з «Матросской тишины», як і загалом про інформованість поранених військовополонених з боку ФСВП (Федеральна служба виконання покарань) про стан їх здоров’я, але тим не менш, Андрій здоровий і це головне», — зазначила вона.

Адвокат та координатор команди захисту Микола Полозов додав, що тюремні лікарі просто переплутали аналізи, коли видали перші результати.

Сегодня адвокаты нашей команды Александра Маркова, Константин Рустемов и Олег Белов посетили в СИЗО «Лефортово» военнопленного Андрея Эйдера.
Диагноз «Гепатит» не подтвердился. Тюремные врачи перепутали анализы.https://t.co/4cahHsqWj0#POW pic.twitter.com/LPihEDTpVU

— Николай Полозов (@nikolai_polozov) February 12, 2019

  • 8 лютого повідомлялося, що у наймолодшого з військовополонених українських моряків Андрія Ейдера виявили віруси гепатитів В і С. Виписку з аналізами Ейдер отримав, коли вибував із СІЗО «Матросская тишина».
  • У російському СІЗО в Москві у багатьох військовополонених українських моряків виникли проблеми зі здоров’ям. «Є проблеми з зубами у кількох військовополонених, одного біль в ліктях мучить. Але ми намагаємося в штатному режимі ці питання вирішувати. Ми звертаємося й до керівництва СІЗО, і до слідства», — повідомив адвокат.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *