4098

Євросоюз і США продумують нові санкції проти Росії у відповідь на захоплення українських моряків

Європейський союз і Сполучені Штати працюють над новими санкціями проти Росії після захоплення 24 українських моряків біля берегів Криму в листопаді 2018 року, повідомляє Sky News з посиланням на свої джерела в Євросоюзі.

Які санкції очікуються?

Як повідомляється, зараз йдуть переговори на рівні робочих груп в рамках ЄС з розробки нових санкцій. Ці санкції, швидше за все, будуть спрямовані проти осіб, відповідальних за інцидент в Керченській протоці, повідомили джерела.

Санкції, ймовірно, будуть персональними і будуть включати в себе заморозку активів, припускає видання з посиланням на своє джерело.

Коли буде рішення щодо санкцій?

Очікується, що міністри закордонних справ 28 країн-членів ЄС розкажуть про перспективу подальших санкцій в рамках більш широких дебатів щодо ситуації в Україні на засіданні Ради з закордонних справ у Брюсселі в понеділок, 18 лютого.

Джерела в Євросоюзі розповіли Sky News, що рішення щодо санкцій буде прийнято в найближчі тижні.

  • 25 листопада 2018 року російський прикордонний корабель протаранив український рейдовий буксир в Азовському морі, коли той разом з ще двома броньованими катерами переходив з порту Одеси в порт Маріуполя. Під час виходу суден із Керченської протоки російські прикордонники відкрили по них вогонь і захопили кораблі, на яких знаходилися 24 моряка. Екіпаж потрапив у полон. Троє військових були поранені.

Читайте також:

  • Росія нарощує військові сили в Азовському морі вже півроку. Як це відбувається і чому конфлікт загострився саме зараз — пояснює головред BlackSeaNews Андрій КлименкоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *