4098

Наркобарона «Ель Чапо» визнали винним за всіма пунктами обвинувачення

Наркобарона Хоакіна Гусмана на прізвисько «Ель Чапо» («Коротун») присяжні американського суду визнали винним за всіма пунктами обвинувачення, повідомляє CNN.

Гусмана визнали винним за всіма 10 пунктами, серед яких — участь у злочинному синдикаті, контрабанда наркотиків, вогнепальної зброї, відмивання грошей і вбивство. Телеканал зазначає, що протягом понад 200 годин допитали 56 свідків. Сам процес тривав приблизно два з половиною місяці в Брукліні.

«Це включало свідчення члена картелю, який стверджував, що Гусман одного разу заплатив хабар у розмірі $100 мільйонів колишньому президенту Мексики Енріке Пенья Ньєто», — повідомляє телеканал.

Читайте також:

  • У США почали судити наркобарона «Ель Чапо». Його вважають найнебезпечнішим злочинцем світу, а в Мексиці про нього складають пісні

«Ель Чапо» називають «найвідомішим злочинцем сучасності». Він залишався найбільш розшукуваним злочинцем у США понад 20 років, а у 2013-му першим після Аль Капоне був названий чиказької комісією з кримінальних злочинів «ворогом суспільства номер один».

  • На початку лютого стало відомо, що до всіх звинувачень проти Гусмана додалися підозри в педофілії.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *