4097

Наглядова рада «Суспільного» відклала звільнення Аласанії до травня

Наглядова рада Національної суспільної телекомпанії України (НОТУ) вирішила відкласти розірвання контракту з головою правління компанії Зурабом Аласанією до 6 травня. Про це Аласанія повідомив у Facebook.

При цьому Наглядова рада НОТУ відмовилася скасувати рішення про розірвання контракту з ним як з головою правління громадського мовника.

Наглядова Рада прийняла фінансовий звіт Суспільного мовника за 2018.Наглядова рада прийняла річний звіт голови…

Gepostet von Zurab Alasania am Dienstag, 12. Februar 2019

Також, за словами Аласанії, Наглядова рада ухвалила фінансовий звіт «Суспільного», річний звіт голови правління та план НОТУ на 2019 рік.

Читайте також:

  • «“Схеми” і “Наші гроші” в ефірі довго не проживуть». Інтервʼю з головою «Суспільного» Зурабом Аласанією після звільнення
  • Зураба Аласанію достроково усунули з посади голови правління НОТУ ввечері 31 січня. Тимчасовим головою «Суспільного» призначили члена правління НОТУ Миколу Чернотицького.
  • Пізніше народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм заявив, що члени Наглядової ради, які голосували за звільнення Зураба Аласанії, почали відкликати свої голоси.
  • 8 лютого правління НОТУ висунуло вимогу до Наглядової ради переглянути рішення про розірвання контракту з Аласанією.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *