2518

Двох детективів НАБУ відсторонили від роботи після розслідування Bihus.Info

Двох детективів Національного антикорупційного бюро, згаданих у журналістському розслідуванні Bihus.Info, відсторонили від роботи на час проведення службового розслідування. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Так вирішив директор бюро Артем Ситник через суспільний резонанс та після консультацій з членами Рада громадського контролю й Управлінням внутрішнього контролю НАБУ.

«Для максимальної ефективності службового розслідування та мінімізації ймовірного впливу і ризиків, я прийняв рішення відсторонити детективів, задіяних у підготовці листів, оприлюднених журналістами Bihus.Info. Переконаний, у ситуації, що склалася, потрібно виважено підійти до аналізу фактів», — зазначив Артем Ситник.

Двох детективів, згаданих у журналістському розслідуванні Lesya Ivanova, відсторонено на час проведення службового…

Gepostet von НАБУ am Donnerstag, 14. März 2019

Після завершенню службового розслідування, матеріали передадуть до Державного бюро розслідувань. 

  • В останній частині розслідування Bihus.Info журналісти розповіли, що НАБУ викреслило компанію «Оптимумспецдеталь» із списку фіктивних, що дозволило їй співпрацювати з підприємствами оборонного сектора.
  • На основі цього розслідування Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу проти «службових осіб правоохоронних органів» за ч. 3 ст. 368 КК (Отримання хабара в особливо великих розмірах).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *