2517

Маріуполець розкрив програму цьогорічного ГогольFest, подивившись тендерні папери. Організатори тримали її в секреті

Маріупольський активіст Петро Андрющенко знайшов тендер на проведення цьогорічного фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest та розкрив його програму, хоча організатори тримали її в секреті.

Згідно з документом, цього року на фестивалі в Маріуполі виступатимуть Dakh Daughters, Latexfauna, Dakooka, YUKO, Вагоновожатые, alyona alyona, Сергій Бабкін та інші.

Кошторис фестивалю складає 3 644 000 гривень. Замовником є Маріупольська міська рада.

Фестиваль ГогольFest відбудеться в Маріуполі 26 квітня по 1 травня.

Якщо ти подружаєш з ProZorro, то будь-які інтриги навколо "Хто буде на Гоголь-фест" стають смішними:)Ось вам перелік всіх учасників фестивалю. Не дякуйте 🙂 Чекаємо вас в квітні-травні у місті на Азові 😉

Gepostet von Peter Andryushchenko am Mittwoch, 13. März 2019

  • Виставка «Квантовий стрибок Шевченка» знову з’явилася в київському метро. Картини з Тарасом Шевченком у незвичайних образах ввечері 27 лютого розклеїли на станції люди в масках Гоголя.
  • Організатори двох київських фестивалів косплеєрів, коміксів і розробників ігор Comic Con у суді відстоюють своє право на використання назви. Компанія Kyiv Comic Con вимагає один мільйон гривень від компанії Comic Con Ukraine.
  • Маріан Гуделл, генеральний директор некомерційного фестивалю Burning Man у США, написала в своєму блозі про «тривожні зміни в культурі Burning Man в Black Rock City», особливо посилаючись на учасників, які пускають на свої проекти тільки молодих і симпатичних людей або намагаються користуватися брендом фестивалю для реклами своїх продуктів.

Читайте також:

  • Десять осіб, за якими було цікаво спостерігати: журналісти, художники, музиканти та один суддя. Підсумки 2018 без політиків



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *