2517

Нацрада перевірить пʼять телеканалів за недотримання мовлення у День памʼяті Героїв Небесної Сотні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки для ТОВ «Телеканал СТБ» (логотип «С-Можливо все!»), ТОВ «ТРК «Наталі» (логотип «НАТАЛІ»), ТОВ «Тотвельд» (логотип «XSPORT»), ТОВ «Телекомпанія «Телевсесвіт» (логотип «Телевсесвіт») і ТОВ «Ідана Юкрейн» (логотип «BOUTIQUETV»). Про це повідомляється на сайті регулятора.

«20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня вітчизняні мовники зобов’язані керуватися Правилами ведення мовлення на теле – і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Однак моніторинг мовлення Національної ради засвідчив, що п’ятірка телеканалів із Києва не дотрималася цієї вимоги», — зазначається в повідомлені Нацради.

Телеканали «С-Можливо все!», «Наталі», «XSPORT» та «Телевсесвіт» не поширювали інформацію про день пам’яті у всьому обсязі, а саме мінімум раз на дві години. А в ефірі телеканалу «BOUTIQUETV» такої інформації не було упродовж всієї доби, а також о 12:00 не оголошувалась хвилина мовчання.

  • Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на рік продовжила заборону на трансляцію телеканалу RTVI. Таке рішення рада ухвалила на підставі моніторингу ефірного мовлення телеканалу. За словами члена Нацради Сергія Костинського, під час моніторингу зафіксовані систематичні порушення українського законодавства. 
  • Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «112 Україна» через трансляцію виступу народного депутата Верховної Ради і лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *