2483

Луценко: справу Гандзюк можуть перекваліфікувати

Справа про вбивство радника мера Херсона, активістки Катерини Гандзюк можуть перекваліфікувати. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування нападів на Гандзюк та інших активістів, передають Українські новини.

«Якщо судово-медична експертиза підтвердить, що є причинно-наслідковий зв’язок між хімічними опіками і настанням смерті, то це – 115-я (ст. 115 Кримінального кодексу, «умисне вбивство» – ред.). Якщо інакше – можливо, я допускаю, що буде змінена кваліфікація», – сказав він. Генеральний прокурор додав, що експертиза пройде в найближчі дні.

31 липня 2018 року на радника міського голови Херсона Катерини Гандзюк вилили близько літра кислоти. Вона отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні. 6 листопада Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування нападу на Гандзюк та інших активістів.

  • Слідство вважає головним замовником вбивства активістки голову Херсонського облради Владислава Мангера. 15 лютого Шевченківський райсуд заарештував його.
  • 4 березня той же суд відмовився продовжити запобіжний захід Мангеру і 6 березня усунув Мангера від обов’язків голови Херсонської облради.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *