2483

США перекинули у Європу три бомбардувальника Boeing B-52H Stratofortress. Вони здатні нести ядерні заряди

Військово-повітряні сили США перекинули на британську авіабазу Ферфорд три важких стратегічних бомбардувальника Boeing B-52H Stratofortress, які здатні нести на борту ядерне озброєння.

Як повідомляє Рostimees, перед тим, як зайти на посадку у Ферфорді, один з літаків пролетів поблизу кордону Росії у районі Балтійського моря.

Бомбардувальник знаходився в зоні дії російських систем протиповітряної оборони декілька хвилин. При цьому літак демонстративно наблизився на 100 км до російського повітряного простору, поблизу Калінінградській області, і не вимикав транспондер, що дозволяє відслідковувати маршрут бомбардувальника.

Всього ВПС США планують перекинути у Ферфорд вісім B-52H. Вказується, що вони будуть брати участь у військових навчаннях НАТО та Грузії NATO-GEO EX19, які стартують 18 березня. Однак офіційних відомостей участі бомбардувальників у навчаннях немає.

Авіабаза Ферфорд регулярно використовується США і силами НАТО у якості передового пункту в Європі.

  • 10 грудня два російські стратегічні бомбардувальники дальнього радіусу дії приземлилися у Венесуелі, нібито для участі у спільних навчаннях з військовими цієї країни. У США назвали це розтратою державних грошей і нагадали, що країна потребує гуманітарної допомоги.

Читайте також:

  • Ядерний арсенал, який міг знищити світ 10 разів. theБабель публікує унікальні фото ліквідації ядерних ракет України 1993—1996 роківЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *