2481

У месенджера Telegram за добу зʼявилося три мільйони нових користувачів після збою в роботі Facebook та WhatsApp

Месенджер Telegram за добу обзавівся трьома мільйонами користувачів, після масового збою у роботах соцмереж Facebook, Instagram та месенджера WhatsApp.

Генеральний директор і творець Telegram Павло Дуров особисто привітав нових користувачів.

«Я бачу три мільйони нових користувачів, які підписалися на Telegram за останні 24 години. Добре. У нас є справжня конфіденційність і необмежений простір для всіх», — написав він.

Як пише видання The Verge, така кількість людей, які підключилися до Telegram, досить велика, як для месенджера, який станом на березень 2018 року має 200 млн активних користувачів.

Зазначимо, що месенджер завжди підкреслював свою унікальність щодо захисту конфіденційної інформації користувачів, хоча експерти і фахівці по шифруванню висловлюють певні сумніви.

  • Глобальний збій у роботі соцмереж Facebook, Instagram і сервісів для обміну повідомленнями стався 13 березня. У Facebook найбільше проблем виникало у користувачів з США, Великої Британії та Німеччини. Зі збоями в Instagram зіткнулися в основному в США, Бразилії, Туреччини, Росії, Данії, Іспанії, Італії, Нідерландах і Франції.
  • Вранці 13 березня в роботі багатьох сервісів компанії Google також відбувся масовий збій. Користувачі скаржилися на проблеми поштового сервісу Gmail, відеосервісу YouTube, пошукача Google, а також сервісу зберігання даних Google Drive і цифрового магазину додатків Google Play.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *