2482

Більше 500 випадків педофілії майже за 30 років. Єпископат Польщі опублікував звіт про домагання в церкві

У Варшаві оприлюднили звіт про сексуальні домагання з боку священників стосовно неповнолітніх. Про це повідомляє прес-служба польської єпископальної конференції.

Заступник голови Конфедерації Єпископату Польщі архієпископ Марек Єндрашевський заявив, що проблема сексуального насильства над неповнолітніми розповсюджене явище. І зауважив, що у боротьбі з педофілією не можна, забуваючи про жертв, захищати церкву, як установу.

У звіті, зокрема, повідомляється, що згідно з даними Інституту статистики Церкви і Центру захисту дитини, з 1 січня 1990 року до 30 червня 2018 року зафіксовано 382 випадки сексуального насильства над малолітніми (діти до 15 років). А також ще 184 випадки насильства над підлітками, котрим 15 і більше років.

Opracowanie @ISKKnews @CODziecka nt. zgłoszeń przypadków wykorzystania seksualnego małoletnich można pobrać tutaj: https://t.co/pY9MGYTBPM pic.twitter.com/DF8oWwoC7m

— EpiskopatNews (@EpiskopatNews) March 14, 2019

«Серйозність проблеми сексуального насильства над неповнолітніми, це, на жаль, розповсюджене явище, як в історичному контексті, так і суспільному. Воно було у всіх культурах і суспільствах. Зовсім недавно, завдяки зміні вразливості громадської думки, ця проблема стала темою систематичних досліджень. Раніше це було темою табу. Якщо раніше всі або майже всі знали про те, що відбувається, то всі про це мовчали», — цитує архієпископа Марека Єндрашевського прес-служба єпископальної конференції.

382 zgłoszenia przypadków wykorzystywania seksualnego małoletnich, w tym 198 dotyczyło osób poniżej 15 roku życia, a 184 powyżej 15 roku życia; przypadki obejmują czas od 1.01.1990 r. do 30.06.2018 r. to dane które otrzymał SKEP od wszystkich diecezji i zakonów. #SerwisKAI pic.twitter.com/Xs2hQje3dX

— Agencja KAI (@agencja_KAI) March 14, 2019

  • В Австралії колишній головний радник Папи Франциска, 77-річний кардинал Джордж Пелл засуджений до шести років позбавлення волі за сексуальне насильство над двома хлопчиками з хору в Мельбурні в 1990-х роках. 
  •  Архієпископа Ліонського, кардинала Католицької церкви Філіпа Барбарена суд Ліона засудив до 6 місяців в’язниці умовно.
  • Кардинал Райнхард Маркс з Німеччини на саміті духовенства щодо зловживань заявив, що католицька церква знищує документи, які могли стосуватися сексуального насильства над дітьми.

Читайте також:

  • Папа Римський пообіцяв боротися зі священиками-педофілами, але не сказав як. Жертви насильства бояться, що духівництво «візьметься за своє». Чим закінчився саміт у Ватикані
  • Серед католицьких священиків чимало геїв, але вони бояться в цьому зізнатися. Церква їх переслідує і звинувачує в педофілії — переказуємо матеріал NYTЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *