6458

У Росії провели психіатричні експертизи 20 полоненим українським морякам. Ще чотирьох перевірять до кінця тижня

У Росії провели комісійну комплексну амбулаторну психолого-психіатричну судову експертизу стосовно 20 військовополонених українських моряків.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

Психолого-психиатрическую экспертизу провели в отношении 20 военнопленных. Последнюю четверку отвезут на экспертизу на…

Gepostet von Nikolai Polozov am Mittwoch, 10. April 2019

За його словами, у відношенні останньої четвірки експертиза відбудеться до кінця поточного тижня.

Полозов також зазначив, що на час проведення експертизи адвокатів до моряків не допустили, і додав, що такі дії слідства будуть оскаржені.

«Судові засідання з розгляду клопотання слідства про продовження строків тримання під вартою стосовно військовополонених українських моряків відбудуться наступного тижня. Точні дати поки Лефортовський районний суд Москви не призначив. Орієнтовно, 16—17 квітня», — написав він.

  • 25 листопада 2018 року російський прикордонний корабель протаранив український рейдовий буксир у Азовському морі, коли той разом зі ще двома броньованими катерами переходив з порту Одеси у порт Маріуполя. Під час виходу суден із Керченської протоки російські прикордонники відкрили по них вогонь і захопили кораблі, на яких перебували 24 моряки. Троє військових були поранені.
  • 15 та 16 січня Лефортовський суд Москви продовжив арешт всім 24 українським морякам до кінця квітня.
  • ФСБ призначила експертизу артилерії на захоплених у Керченській протоці українських катерах «Нікополь» та «Бердянськ».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *