2843

У Wizz Air максимальна плата за пріоритетну посадку подорожчала майже вдвічі

Лоукостер Wizz Air майже вдвічі збільшив максимальну плату за послугу пріоритетної посадки – з €17 до €30. Про це йдеться на сайті авіаперевізника.

Відтепер діапазон розміру цього збору тепер становить €5 — €30 євро, в той час як раніше він був в межах €5 — €17.

Сплачуючи за послугу «пріоритетна посадка» пасажир може взяти на борт літака два предмета ручної поклажі — один великий з габаритами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг, і додатковий з розмірами до 40х30х20 см.

Мандрівники, в чий тариф не включена пріоритетна посадка, можуть безкоштовно провезти тільки невеликаручну покалажу з габаритами до 40х30х20 см.

  • Співробітники авіакомпанії Wizz Air не пустили на рейс Рига — Київ двох російських журналістів, які летіли в столицю України на презентацію книги про війну на Донбасі.
  • Італійське антимонопольне відомство AGCM оштрафувало лоукостери Ryanair і Wizz Air на 4 млн євро через правила перевезення ручної поклажі, що були введені в минулому році.
  • Лоукостери Ryanair та Wizz Air збільшили вартість провезення малого багажу (до 10 кг). Цей збір був введений після того, як змінилися правила перевезення ручної поклажі. Тепер мінімальний збір у Ryanair складе від €10, а в Wizz Air — від €9.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *