4598

«Пекло чекає на геїв». Союз регбі розірвав контракт з нападником Фолау через допис в Instagram

Австралійський союз регбі розірвав контракт зі спортсменом Ісраелем Фолау через його гомофобний допис в Instagram. Про це пише ВВС.

У заяві, опублікованій в понеділок, 15 квітня, австралійський союз регбі заявив, що гравець, який виступає за клуб «Уаратаз» «скоїв порушення на високому рівні Кодексу поведінки професійних гравців, що гарантує розірвання його трудового договору». У 30-річного австралійського спортсмена є 48 годин, щоб прийняти санкцію або постати перед судом за порушення кодексу поведінки.

Виконавчий директор австралійського регбійного союзу Релен Касл заявила, що Ісраеля неодноразово попереджали щодо гомофоних висловлювань.

«Йому було відомо, що будь-які повідомлення в соціальних мережах або коментарі, які будь-яким чином нешанобливо ставляться до людей через їх сексуальне життя, призведуть до дисциплінарних стягнень», — заявила Релен Касл.

Минулого тижня захисник австралійського регбійного клубу «Уаратаз» виклав в Instagram зображення «п’яниці, гомосексуалісти, перелюбники, брехуни, блудниці, злодії, атеїсти та ідолопоклонники — пекло чекає вас». Попри шквал критики цей допис Фолау так і не видалив.

View this post on Instagram

A post shared by Israel Folau (@izzyfolau) on Apr 10, 2019 at 1:18am PDT

  • Французький регбі-клуб US Carcassonne оголосив, що прийме спонсорство від порносайту Jacquie & Michel перед матчем з Biarritz 1 березня. 
  • В американському місті Атланта в ніч на 4 лютого пройшов Супербоул — фінальний поєдинок за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (NFL, професійна ліга американського футболу).
  • Американський актор і комік Кевін Харт відмовився проводити церемонію премії «Оскар» в 2019 році через звинувачення в гомофобії. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *