2926

В 33 округах не сформовані дільничні виборчкоми. ЦВК попросила громадян про допомогу

В 33 з 199 округах неукомплектовані дільничні виборчі комісії, повідомляється на сторінці Центральної виборча комісія (ЦВК) в Facebook.

«Сьогодні існує потреба у вашій відповідальній громадянській позиції, оскільки окружні виборчі комісії зіткнулися з недостатньою кількістю подань до складу дільничних виборчих комісій, що не дає їм можливості укомплектувати відповідний склад дільничних виборчих дільниць», – звертається до ЦВК виборцям.

За даними комісії, у Дніпропетровській області не укомплектовані ДВК в 3 округах; Закарпатській — 6; Кіровоградській — 4; Луганській — 5; Сумській — 2; Харківській — 3; Херсонської — 3; Чернігівській — 3. У Києві не укомплектовані комісії у чотирьох округах.

15 квітня – останній день формування складу дільничних виборчих комісій, тому комісія закликала всіх охочих написати заяви безпосередньо у приміщеннях окружної виборчої комісії (ОВК). Згідно з законом, якщо не вистачає людей, претендентів повинні подавати самі окружні комісії, з допомогою місцевих органів влади.

🔸Демократичні вибори починаються із кожного з нас🔹15 квітня 2019 року – останній день формування складів дільничних…

Gepostet von Центральна виборча комісія – Central Election Commission of Ukraine am Montag, 15. April 2019

На брак членів комісії звернули увагу і в команді кандидата в президенти Володимира Зеленського. На її думку, таким чином виникає загроза зриву виборів.

  • У неділю президент Петро Порошенко закликав українців допомогти йому забезпечити проведення виборів. «Зараз йде мобілізація волонтерів, які разом з нашим штабом візьмуть участь в якості спостерігачів і в якості членів комісії. Допоможіть мені захистити волевиявлення громадян», – закликав він співвітчизників.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *