2842

Напередодні другого туру виборів понад 250 тисяч українців змінили місце голосування

Станом на 15 квітня місце голосування на президентських виборах у другому турі змінило 252 814 українців. Такі данні вказані на сайті Державного реєстру виборців (ДРВ).

Найбільша кількість виборців змінили місце голосування на Київ — 46 249, Київську область — 24 886, Харківську область — 18 934 та Одеську область — 16 732. Зокрема, місце голосування змінили 4 143 жителя окупованого Криму.

Згідно з даними ДРВ у першому турі президентських виборів українці активніше змінювали місце для голосування, тоді подали 315 тисяч заяв. Однак, на це у них було кілька місяців — з 2 січня до 25 березня.

Сьогодні останній день, коли можна змінити місце голосування.  Зробити це можна було з 8 квітня. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

  • В Україні понад 156 тис. осіб тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси для голосування у другому турі. Найбільше серед них жителів Донецької та Луганської областей — понад 52 тис.
  • Поліція розслідує факти ймовірного підкупу виборців у Волинській та Чернігівській областях.
  • Нацполіція за день виборів президента відкрила 25 кримінальних справ за порушення при голосуванні. Всього правоохоронцям за день надійшло 1768 заяв та повідомлень про порушення.

Читайте також:

  • Я піду на другий тур виборів президента. Як проголосувати не за місцем реєстрації? І що робити переселенцям?
  • 9 днів до другого туру президентських виборів. Солдати та офіцери скаржаться на агітацію за Порошенка у військовій частині. Командири кажуть, що нічого не знали
  • Петро Порошенко зʼявився на дебати на НСК «Олімпійський», а Володимир Зеленський — ні. theБабель вів онлайн-трансляціюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *