2841

МВС: Поліція встановлює замовників білбордів «Кінець» у стилі Порошенка та складає на них протоколи

Поліція встановлює тих, хто виготовляв білборди в стилістиці виборчої кампанії президента Петра Порошенка з написом «Кінець», і складає на них адміністративні протоколи. Про це на брифінгу сказав радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, на бордах немає вихідних даних. «Не встановлено особу, яка випускає ці борди. Найближчим часом ми повідомимо, хто їх виготовляв», – сказав він. В окремих областях, за словами Стойка, після складання адміністративних протоколів та рішення суду ці борди знімають.

У свою чергу, директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко пояснив, що розміщення агітаційної продукції без вихідних даних – це адміністративне правопорушення: складається адмінпротокол на власника борда і агентство, яке виготовляло цей матеріал. «Ми працюємо [над встановленням цих даних]», – сказав Шевченко.

Що стосується листівок з текстом «Зеленський наркоман», то, за словами Стойка, за цими фактами також реєструються адміністративні протоколи. «Ці адміністративні правопорушення зупиняються», – додав Шевченко.

  • В містах України з 14 квітня почали з’являтися білборди з написом «Кінець». Вони схожі за стилістикою на передвиборну рекламу чинного президента та кандидата на цю посаду Петра Порошенка з закликом «Думай».
  • 9 квітня штаб Порошенко розмістив на агітаційних плакатах зображення президента Росії Володимира Путіна. На них Порошенко і Путін протиставлені один одному. «21 квітня. Вирішальний вибір!» — написано на плакаті. Юрій Бірюков зазначив, що таку форму обрали для того, щоб нагадати українцям про головну загрозу для країни.
  • У мережі багато користувачів обурилися тому, що, ймовірно, кандидат хотів натякнути на зв’язок опонента Володимира Зеленського з Росією. Після цього рекламні борди з Путіним почали знімати і переклеювати на подібні, але без зображення глави РФЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *