2841

Суд відмовив Насірову у клопотанні призупинити конкурси на посади голів податкової та митної служб

Окружний адміністративний суд Києва відмовив колишньому очільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову у клопотанні про призупинку конкурсів на посади голів Державної податкової та Державної митної служб. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

Підготовче засідання у справі за позовом Романа Насірова до Уряду щодо оголошення конкурсів на посади очільників податкової та митної служб відбудеться 6 травня. 

У Мінфіні зазначили, що вважають позовні вимоги екс-керівника ДФС безпідставними.

«Оскаржувані акти Уряду жодним чином не впливають на права, свободи або законні інтереси, що вказує на відсутність порушеного права у позивача. Мінфін вживатиме всіх необхідних заходів для захисту інтересів держави та забезпечення можливості конкурсантам скористатися законним правом бути призначеними на посади керівників Державної податкової та митної служб», — йдеться у заяві.

У Мінфіні додають, що конкурс на посаду голів служб триває. Вже пройшов перший етап тестування, за підсумками якого сформовано перелік з 11 претендентів на посади голів митної та податкової служб. До процесу перевірки тестів, які проходитимуть кандидати, долучили представників бізнесу та експертів. Результати конкурсу оголосять 23 квітня.

  • 10 квітня колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров подав до суду на Кабінет міністрів. Він просить визнати незаконним оголошення конкурсів на посади голів Державної митної служби та Державної податкової служби.
  • Інтервенційний кардіолог Інституту кардіології ім. академіка М. Д. Стражеска Максим Соколов виграв апеляцію в екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.
  • Роман Насіров брав участь у першому турі виборів президента, які відбулися 31 березня. Він набрав найменшу кількість голосів серед 39 кандидатів — 0,01%, або 2 579 голосів.

Читайте також:

  • Два роки тому кардіолог Соколов змусив нібито хворого Насірова брати участь у засіданнях. Головний фіскал судився з ним та програв — сьогодніЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *