2830

Журналісти New York Times і Wall Street Journal отримали премії Пулітцера за розслідування про махінації Трампа

Журналісти американських видань The New York Times і The Wall Street Journal були нагороджені преміями Пулітцера за публікацію розслідувань про президента США Дональда Трампа. Про це повідомляється на сайті премії.

Розслідувачі The New York Times отримали нагороду в номінації «Пояснювальна журналістика» — за матеріал про батька Трампа, який, ухиляючись від сплати податків, перевів синові понад $400 млн. Розслідування, яке «розвінчало його [Трампа] заяви про власне багатство та виявило бізнес-імперію, пронизану ухиленнями від податків», готували майже півтора року.

Журналісти The Wall Street Journal отримали премію в категорії «Федеральна повістка» — за публікацію про виплати Трампа під час передвиборчої кампанії двом жінкам, які мали з ним інтимні стосунки.

  • Знімок заплаканої дитини Джона Мура названий фотографією року на конкурсі World Press Photo-2019. На ньому зображена 2-річна дівчинка з Гондурасу Янела Санчес, мати якої затримали й обшукують на кордоні США та Мексики.
  • Раніше журнал Nature вибрав кращі знімки 2018 року. У добірку увійшли фотографії зі світу природи, а також кадри деяких наукових досліджень.

Читайте також:

  • Десять осіб, за якими було цікаво спостерігати: журналісти, художники, музиканти та один суддя. Підсумки 2018 без політиків
  • Україна в найкращих фотографіях: паради, протести, війна, церква і нова реп-зірка. Підсумки 2018Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *