5554

Речник штабу Зеленського: Дебати на «Олімпійському» обійдуться в 6—8 млн гривень. Кандидати поділять витрати навпіл

Проведення дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» обійдеться приблизно у 6—8 млн гривень. Ці витрати кандидати поділять порівну, повідомив речник штабу Володимира Зеленського і політтехнолог Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «112 Україна».

«І Петро Олексійович не бідна людина, і Володимир Олександрович досить забезпечена особа, тому в межах виборчої кампанії витрати на проведення дебатів (було запропоновано і підтримано) будуть покладені на виборчі фонди кандидатів навпіл. [Це буде коштувати] від 6 до 8 млн гривень всього. Тобто це, грубо кажучи, 3—4 млн гривень на проведення цього заходу», — сказав він.

Разумков додав, що «було б неправильно навантажувати державний бюджет витратами на цей захід».

«Це, звичайно ж, великі гроші, але я думаю, що в бюджеті країни знайдуться інші статті, на які варто було б витратити ці ресурси», — зазначив речник штабу Зеленського. 

  • Проведення дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком коштуватиме не менше ніж 6 млн гривень. Про це раніше повідомляв голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія.
  • А дебати в студії «Суспільного» обійдуться бюджету в 5,8 млн гривень без урахування ПДВ.
  • У ніч на 17 квітня Володимир Зеленський опублікував нове відеозвернення. У ньому він анонсував розповсюдження квитків на стадіон та розповів про нові вимоги штабу Петра Порошенка до проведення дебатів на НСК «Олімпійський».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *