2897

Адміністрація Одеського порту: доходи за п’ять місяців 2019 року перевищили плановий показник

Очільник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук зауважив, що на держпідприємстві спостерігається зростання перевалки зерна, чорних металів та контейнерів.

– З початку року спостерігається позитивна динаміка перевалки зерна, чорних металів, контейнерів – тобто по всіх трьох головних позиціях у номенклатурі вантажопотоків порту, – зауважив Ігор Ткачук. – Зокрема, обсяг перевалки зернових виріс більше, ніж на півмільйона тонн. Подібного результату вдалось досягнути завдячуючи вводу в експлуатацію нових виробничих потужностей на Карантинному і Військовому молах. Важливо зазначити, що завдяки збільшенню вантажообігу ми змогли наростити й наші фінансові показники, доходи адміністрації порту у січні-травні цього року за оперативними даними складають майже півмільярда гривень, що на 10 відсотків вище від запланованого.

Довідково: Відповідно до показників служби економіки Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України», у січні-травні поточного року через причали порту перевантажено 10 125,27 тис. тонн вантажів, що на 856,5 тис. тонн або на 9,2 % перевищує аналогічний показник минулого року. При цьому обсяг перевалки сухих вантажів у звітному періоді склав 9 503,01 тис. тонн (+9,5%), наливних – 622,26 тис. тонн (+5,3%).

Прес-служба ОФ ДП «АМПУ»
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *